fa-IR
border
وحیدرضا سلیمانی

وحیدرضا سلیمانی

مربی
   فوق لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   خیابان شریعتی بالاتر از سیدخندان نبش کوچه حافظ پلاک 4 طبقه پنجم واحد 10

از 13 سالگی برنامه نویسی را به زبان بیسیک و با نسل قبلی کامپیوترهای امروزی (Commodore 64, XT8086, …) شروع کردم. در طول دوران تحصیل در مدارس سمپاد به دنبال ایجاد یک تیم دانش آموزی و با عضویت در کتابخانه ملی ایران و کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف، مشغول برنامه نویسی و انجام پروژه‌های مختلف نرم‌افزاری شدیم.
در موج اول ورود وبلاگ نویسی به ایران، از سال 1380 تا 1385 به صورت حرفه‌ای در حوزه وبلاگ‌نویسی و طراحی قالب فعال بوده ام.
در سال 1383 تا 1396 به عنوان هم‌بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مسیر فناوری اطلاعات فعالیت کرده‌ام. از دستاوردهای این شرکت دانش بنیان، میتوان به داشتن رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک در حوزه تولید نرم افزار و ارائه راهکارهای آموزش مجازی به سازمانهای بزرگی چون دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه علم و صنعت، بانک ملت، دانشگاه اصفهان، سازمان مدیریت صنعتی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دانشگاه قم، ارتش جمهوری اسلامی، سازمان محیط زیست، سازمان ملی آمار، سازمان حج و .... اشاره کرد.
خلاصه اینکه به لطف خدا در طول 20 سال گذشته علاوه بر فعالیت در حوزه‌های فنی فناوری اطلاعات (تکنولوژی‌ها، برنامه‌نویسی، تحلیل و معماری نرم افزار و ...) تجارب گسترده‌تری را در حوزه‌های مدیریتی فناوری اطلاعات (مدیریت کلان کسب و کار، مدیریت استراتژیک، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازاریابی و فروش و ...) به دست آورده ام.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران