border
سیما فیروزبخت

سیما فیروزبخت

موسس
   فوق لیسانس
   ایران
   البرز
   کرج
   کرج - مهرشهر - فاز 4 - خیابان 411 شرقی - پلاک 115 - طبقه 4.

بنده حدود 12 سال است که در حوزه بازاریابی و فروش دارو (finished و مواد اولیه)، شرکتهای تولید کننده و وارد کننده، دولتی و خصوصی در سمت های ویزیتور تا معاونت بازاریابی و فروش دارو کار کرده ام. بنده دارای مدرک فوق لیسانس MBA می باشم، البته میدانم مدرک تنها نشانه ایست و به عمل کار برآید به سخندانی نیست.
اما از انجا که دغدغه ی اصلی بنده باز کردن گره ای از زلف یار است (باز کردن مشکلی از مشکلات مردم)، چنان که حافظ علیه الرحمه می فرماید:
معاشران گره از زلف یار باز کنید
شبی خوش است بدین قصه اش دراز کنید

حضور خلوت انس است و دوستان جمعند
و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید

بنده ایده های مختلفی را در طول این سالها در محیط های کاری با موفقیت پیاده سازی کردم اما در درونم همیشه نیرویی مرا به سمت دیگری فرا می خواند. تا اینکه بالاخره در رویداد تدکس تهران 2015 با خانم نبی زاده آشنا شدم. ایشان از سال 1381 در خصوص احیا و طراحی مجدد پارچه های دستبافت ایران تلاش های زیادی کردند و تا کنون موفق به احیای چندین کارگاه بافت پارچه ابریشم در کاشان و موج بافی در کردستان شدند.
ایشان به عنوان طراح هم طرح های زیباتری برای پارچه ها خلق کردند و هم از آنها تن پوش هایی را دیزاین کردند که مشتریان خاصی هم در کشور پیدا کرد.
ایشان به همراه همسر محترمشان جناب آقای خطیب شهیدی موفقیت های زیادی را در این راستا کسب کردند و فیلم مستند جولا و دفینه آنها برنده جوایز متعددی گشته است.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران