fa-IR
border
فاطمه  نعامی

فاطمه نعامی

متخصص
   لیسانس
   ایران
   خوزستان
   اهواز
   اهواز- خیابان سلمان فارسی شرقی

فاطمه نعامی دانش آموخته رشته نرم افزار کامپیوتر در مقطع کاردانی (دولتی) فنی حرفه ای دخترانه چمران و همچنین مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی موسسه جهاد دانشگاهی اهواز می باشد.
وی در مقطع متوسطه علاقه زیادی به علم کامپیوتر داشت و به همین دلیل رشته کامپیوتر را برگزید و در کنار آن نرم افزار نقشه کشی اتوکد را فرا گرفت.

در سال ۱۳۹۰ از طریق کنکور سراسری با انتخاب رشته نرم افزار کامپیوتر، وارد مقطع کاردانی شد و همزمان زبان های برنامه نویسی C++، C#.net، asp.net و VB.net و در کنار آنها کار با نرم افزار گرافیکی Photoshop را آموخت.

پس از مقطع کاردانی در سال 1393 همکاری خود را با شرکت خدمات کامپیوتری و آموزشگاه کامپیوتری انشان رایانه خوزستان به عنوان کارشناس آموزش آغاز کرد و در شرکت مذکور در برگزاری دوره های آموزشی، ثبت گواهینامه های آموزشی و همچنین تدریس ICDL مقدماتی، فعالیت داشت و پس از آن در رشته فناوری اطلاعات وارد مقطع کارشناسی گردید.

در این میان با توجه به علاقه شدید خود به فراگیری علوم شبکه های کامپیوتری و همچنین کسب و کار و تجارت الکترونیکی دوره های CCNA R&S، MikroTik،A+ ، MCITP ، CWNA، CCNP Routing و راه اندازی کسب و کار اینترنت پرداخت و در همایش های کسب و کار و رویدادهای استارتاپی از جمله دومین رویداد ملی فرآفرین و همچنین اولین رویداد استارتاپی بازی های تحت موبایل گیم آپ در خوزستان شرکت بعمل آورد و در حال حاضر در تیم تکرونیک TECHRONIC به عنوان کارشناس شبکه و تولید محتوا در حال فعالیت می باشد.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران