border
محمد نیکبخت

محمد نیکبخت

نماینده شرکت
border
شتابدهنده

شتابدهنده

  
   ایران
   تهران
   تهران

جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک اردیبهشت ماه ۹۶ به میزبانی دانشگاه علم‌وصنعت ایران برگزار می‌شود.
این دوره از جشنواره با همکاری سازمان توسعه منابع انرژی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، دانشگاه تربیت مدرس، شرکت فناوری‌های راهبردی بنیان، موسسه دانش بنیان برکت و شتابدهنده نوتک برپا خواهد شد.
اولین دوره از جشنواره بوم‌تک با محوریت فناوری‌های پاک (Clean-Tech) برگزار می‌گردد که طی آن طرح‌هایی در زمینه فناوری اطلاعات، انرژی‌های‌نو و تجدید‌پذیر، شیمی سبز، حمل‌و‌نقل سبز، فناوری بازیافت، شهر هوشمند، باتری و ذخیره‌سازها، مدیریت پسماند و نانو فناوری پذیرفته و داوری می‌شوند.
جشنواره کارآفرینی بوم‌تک در دو بخش محصولات و ایده‌ها به انجام می‌رسد. در بخش اول، طرح‌ها و محصولات ثبت‌نامی پس از داوری توسط کمیته علمی جشنواره برای ورود به مرحله پیش‌شتابدهی یک‌ماهه بوم‌تک آماده می‌شوند. در این مرحله طرح‌های برگزیده با همکاری مربیان رویداد برای ارائه به سرمایه‌گذاران در مراسم اختتامیه آماده می‌شوند. محصولات برتر در این جشنواره تا سقف چهار میلیارد ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند.
در بخش دوم جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک، از ۳ ایده‌‌ برتر حمایت مالی صورت می‌گیرد تا با شتابی بیشتر مراحل توسعه خود را طی کنند.
علاقه‌مندان برای ثبت ‌نام در نخستین دوره جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک می‌توانند از روز ۱۴ اسفندماه به سایت Boomtech.iust.ac.ir مراجعه نمایند.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران