border
رضا لطفی

رضا لطفی

متخصص
   دکتری و بالاتر
   ایران
   خراسان رضوی
   مشهد

- رضا لطفی به عنوان مربی، مشاور و پژوهشگر بازاریابی B2B و برندینگ با شرکت های SME در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان و گردشگری همکاری می نماید. همچنین، سابقه همکاری و مشاوره با برندهای بین المللی مهم نظیر Xerox و Canon را در کارنامه کاری خود دارد.

- وی دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی است. او مدرک MBA بازاریابی خود را در در سال 1390 از کالج دانشکده علوم اداری-اقتصادی و مدرک مهندسی (برق گرایش قدرت) خود را در سال 1375از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ نموده است.
- رضا لطفی مشاور رسمی سخت افزار و زیرساخت سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی و مربی رسمی کارآفرینی استاندارد آموزشی SIYB سازمان جهانی کار (ILO) بوده و در حوزه آموزش کارآفرینی با همکاری "تیم هفت خوان" دوره آموزشی 7 مرحله ای با عنوان "هفت خوان کارآفرینی" طراحی نموده است که هدف آن توانمندسازی رهبران کارآفرین از طریق درونی سازی ویژگی های مهم کارآفرینی نظیر خودباوری و ... است. برای اطلاع از این دوره می توانید به لینک آن در تلگرام مراجعه نمائید:
https://t.me/IMECreativity

- پژوهش ها و مقالات علمی رضا لطفی بر حوزه برند، به ویژه ارزش گذاری برند متمرکز است و از دوستانی که مایل به کار بر روی این نوع تحقیقات هستند دعوت به همکاری می نماید.

چنانچه مایل به آشنایی با شرح کامل خدمات و دستنوشته های او هستید می توانید به "وب سایت رسمی رضا لطفی" به نشانی اینترنتی www.imeclub.ir و یا وبلاگ های وی به آدرس های ذیل مراجعه نمایید:
www.reza-lotfi.blog.ir
www.IranMBA.Blogfa.com

در پایان اینکه، او عاشق مطالعه، کار تیمی و نیز تجربه همکاری با افراد جدید، خلاق و پویا است.

- رزومه کامل وی را در وب سایت Linkedin مطالعه نمائید:
"https://www.linkedin.com/in/reza-lotfi-07362b31"

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران