border
مرتضی  دانش

مرتضی دانش

نماینده شرکت
border
مرکز کارآفرینی طرفه نگار

مرکز کارآفرینی طرفه نگار

  
   ایران
   تهران
   تهران

شرکت طرفه نگار از سال 1377 با هدف نهادینه نمودن استفاده از فناوری اطلاعات گام به عرصه طراحی و تولید نرم افزار نهاد. این شرکت با بیش از 460.000 کاربر و 500 نمایندگی فروش بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور می باشد و در حال حاضر محصولات این شرکت در فروشگاه ها، شرکت ها، کارخانجات ، سازمان های دولتی و خصوصی، مورد استفاده قرارمی گیرد. این شرکت با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی، تولید، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار، ارائه بسته های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت افزاری، ارائه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی ، بارکدخوان وغیره فعالیت می نماید. نگاه علمی و تیزبین مدیران این مجموعه به کارآفرینی، آموزش و فرهنگ سازی، سبب احراز عنوان های برترین های آموزش، کارآفرین برتر، برترین های صنعت آی تی و ... بوده است همچنین سمینارها و کارگاه های علمی و آموزشی متنوعی که متخصصین این شرکت در محافل دانشگاهی، علمی و صنفی و صنعتی برگزار کرده اند، مبین نگاه ویژه مدیران شرکت طرفه نگار به مقوله آموزش، کارآفرینی، اشتغال زایی و ارتقاء دانش جامعه می باشد.
مرکز کارآفرینی طرفه نگار با استفاده از پتاسنیل های موجود که در بالا به آن اشاره شد ، حامی استارتاپ هایی است که توانایی رفع مسئله ای را داشته باشند که یک نیاز واقعی از بازار ایران و سپس بازار جهانی را مرتفع نمایند .
این مرکز با تکیه بر کارآفرینان برتر ملی و پتانسیل های بازار و مشتری که در اختیار دارد سعی بر آن دارد تا خدمات مناسب و واقعی را با توجه به نیاز و شرایط تیم های استارتاپی را در اختیار ایشان قرار دهد .
خدمات ارائه شده از توسط این مرکز اعم از (فضا ، امکانات ، سرمایه اولیه و ...) مطابق با نیاز هر تیم متفاوت است .
تیم های می توانند با مراجعه به آدرس وب سایت Tecenter.ir ئ پر کردن فرم درخواست و یا از طریق همین سامانه درخواست خود را برای این مرکز ارسال نمایند .

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران