border
مرتضی دانش

مرتضی دانش

سرمایه گذار
border
مرکز کارآفرینی طرفه نگار

مرکز کارآفرینی طرفه نگار

   فوق لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   میرداماد - خیابان البرز پلاک 1 .

شرکت طرفه نگار از سال 1377 با هدف نهادینه نمودن استفاده از فناوری اطلاعات گام به عرصه طراحی و تولید نرم افزار نهاد. این شرکت با بیش از 460.000 کاربر و 500 نمایندگی فروش بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور می باشد و در حال حاضر محصولات این شرکت در فروشگاه ها، شرکت ها، کارخانجات ، سازمان های دولتی و خصوصی، مورد استفاده قرارمی گیرد. این شرکت با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی، تولید، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار، ارائه بسته های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت افزاری، ارائه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی ، بارکدخوان وغیره فعالیت می نماید. نگاه علمی و تیزبین مدیران این مجموعه به کارآفرینی، آموزش و فرهنگ سازی، سبب احراز عنوان های برترین های آموزش، کارآفرین برتر، برترین های صنعت آی تی و ... بوده است همچنین سمینارها و کارگاه های علمی و آموزشی متنوعی که متخصصین این شرکت در محافل دانشگاهی، علمی و صنفی و صنعتی برگزار کرده اند، مبین نگاه ویژه مدیران شرکت طرفه نگار به مقوله آموزش، کارآفرینی، اشتغال زایی و ارتقاء دانش جامعه می باشد.
مرکز کارآفرینی طرفه نگار با استفاده از پتاسنیل های موجود که در بالا به آن اشاره شد ، حامی استارتاپ هایی است که توانایی رفع مسئله ای را داشته باشند که یک نیاز واقعی از بازار ایران و سپس بازار جهانی را مرتفع نمایند .
این مرکز با تکیه بر کارآفرینان برتر ملی و پتانسیل های بازار و مشتری که در اختیار دارد سعی بر آن دارد تا سرمایه مد نظر را با توجه به نیاز و شرایط تیم های استارتاپی را در اختیار ایشان قرار دهد .

تیم های می توانند با مراجعه به آدرس وب سایت Tecenter.ir ئ پر کردن فرم درخواست و یا از طریق همین سامانه درخواست خود را برای این مرکز ارسال نمایند .

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران