border
امیرحسین قادری

امیرحسین قادری

نماینده شرکت
border
افرانت

افرانت

   دکتری و بالاتر
   ایران
   تهران
   تهران
   تهران - سهروردی شمالی - خیابان هویزه - خیابان سهند - پلاک 12

با توجه به تصمیمات استراتژیک افرانت در سال‌های گذشته، تمرکز اصلی شرکت بر ارائه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌ها و تکمیل زنجیره خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده است.
در این راستا افرانت پنج پلتفرم رشد در دستور کار دارد که هر کدام بخشی از این زنجیره را تکمیل می‌کنند:
• پلتفرم اول – خدمات پهنای باند: افرانت ارائه سرویس پهنای باند را بر مشتریان سازمانی (شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی) متمرکز نموده و در حال حاضر صدها مشتری از بین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را در لیست مشتریان خود دارد. این خدمات با اخذ مجوز FCP توسط شرکت افرانت، مستقل از تکنولوژی و در سراسر کشور قابل ارائه خواهد بود.
• پلتفرم دوم – خدمات دیتاسنتر: ارائه خدمات دیتاسنتر از سال 1387 در افرانت آغاز شده و با توجه به الزامات ایجاد شده برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در خصوص انتقال محتوا به داخل کشور، دیتاسنتر افرانت به عنوان یکی از مراکز پیشرو در حوزه ارائه خدمات دیتاسنتر، توانسته است با جلب اعتماد سازمان‌ها نقش بسزایی را در انتقال محتوا و میزبانی آن در ایران فراهم نماید.
• پلتفرم سوم – خدمات ابری: ارائه خدمات ابری (Cloud) افرانت شامل سرویس‌های IaaS، PaaS و SaaS از سال 1394 آغاز شده و خدمات متنوع با صرفه اقتصادی مناسبی را به شرکت‌های مختلف عرضه می‌کند.
• پلتفرم چهارم – شبکه توزیع محتوا: ارائه خدمات مرتبط با شبکه توزیع محتوا (CDN) از سال 1394 در افرانت آغاز شده و ارزش افزوده جدیدی را به ارائه‌دهندگان خدمات و محتوای الکترونیکی که مایل به ارائه سرویس با کیفیت بالا در خارج و داخل کشور هستند ارائه می‌نماید.
• پلتفرم پنجم - دیجیتال: مجموع تمامی چهار پلتفرم پیشین، شامل خدمات پهنای باند، دیتاسنتر، خدمات ابری و شبکه توزیع محتوا (CDN)، در کنار یکدیگر بستر مناسبی را برای پلتفرم پنجم رشد افرانت که دیجیتال نام دارد فراهم نموده که هدف از آن کمک به رشد شرکت‎های نوپا در ارائه خدمات و کسب‌وکار دیجیتال و مشارکت با شرکت ها و سازمان های متوسط و بزرگ موجود در جهت ورود به حوزه تحول دیجیتال (Digital Tranformation) است.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران