border
نادر آقازاده

نادر آقازاده

مربی
   لیسانس
   ایران
   آذربایجان شرقی
   تبریز
   ولی عصر، خیابان تختی، بن بست سعید، پلاک 7، واحد 2، شرکت ستاک

نادر آقازاده هستم، متولد 1361 ، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ، در کنار رشته تحصیلی همواره به رشته مدیریت مخصوصا از نوع مدیریت فناوری علاقه داشتم، از اینرو در دانشگاه UMT آمریکا به صورت آنلاین دوره مدیریت پروژه و مدیریت اجرایی را با موفقیت به اتمام رسوندم و در کنار آن در اکثر دوره های تخصصی مدیریت شرکت کردم از مدیریت استراتژیک و مدیریت فناوری بگیرید تا مدیریت بازاریابی و مدیریت فروش.
از سال 1383، به صورت جدی کارم رو شروع کردم و برای استارت با حضور در تیم تولید پروژه آموزشگاه مجازی در جایگاه مدیر تحقیق و توسعه طعم تجربه اندوزی را چشیدم و کماکان تا به امروز در پی کسب تجربه هستم.
در سال 1385 شرکت ستاک رو تاسیس کردم و پس از یکسال فعالیت شرکت با دوست، همکار و همفکر خوبم، آقای مهندس اکبر بهرامی نیا، ستاک رو تقویت کردیم و تا به امروز، تجربیات و موفقیت های زیادی رو در کنار هم کسب کردیم و انشالله به امید خدا، این حرکت ادامه دار خواهد بود.
البته از سال 83 تا 90 در کنار فعالیت های تخصصی در حوزه مطبوعات نیز فعال بودم و در این عرصه نیز فعالیتم را با هفته نامه عصر ارتباط شروع کردم و بعدها با هفته نامه علم روز، دنیای انفورماتیک و روزنامه فناوران اطلاعات نیز همکاری جدی در سطح سردبیر و یا سرپرست شمالغرب داشتم البته از سال 1390 تا به امروز هم بر روی کاغد مدیرمسئول نشریه نظام رایانه سازمان نصر استان هستم.
این افتخار رو داشتم که در کنار کسب عناوین ملی چون فناور برتر کشور از سوی وزات علوم، تحقیقات و فناوری، کارآفرین برتر از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مدیر نمونه صنعت و تجارت و... همواره در فعالیت های جمعی و صنفی نیز حضور پررنگ داشته باشم و شاید از همین روست که از سال 1390 در هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی خدمتگزار فعالان صنعت فاوا در سطح استان هستم.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران