border
سجاد جعفری

سجاد جعفری

موسس
border
شرکت مهندسی پویش مدیا الکترونیک

شرکت مهندسی پویش مدیا الکترونیک

   لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   دروازه شمیران،خ ناطقی،خ روحانی،ک فرهمندپور،شماره5،واحد یک

از سال 84 که به هنرستان نمونه دولتی آزادی فلسطین رفتم تا به حال افکارم در شبانه روز در حول ساختن وسایل و تجهیزات الکترونیکی بوده است. در زمان دانشجویی نیز پروژه های بسیاری انجام داده ام و البته در طی مدتهایی که با شرکت های زیرمجموعه جهاددانشگاهی خواجه نصیر همکاری داشته ام در حوزه تحقیق و توسعه و طراحی مدارها ، سخت افزارها و دستگاههایی جدید در حوزه های مخابراتی و میکروکنترلرها عملکردم مورد رضایت کارفرما بوده است.
البته که این توفیق مورد رضایت شخص من نبود و همواره تلاش برای کارآفرینی داشته ام. بعد از دوبار تلاش ناموفق در دوره دانشجویی ام (البته که ناموفق در نتیجه ولی عالی در تجربه) بالاخره در سال گذشته با یکی از هم دوره ای های دانشگاه که از لحاظ رویکرد و علم و تجربه مکمل و یار هم بودیم (با سرمایه شخصی و فروش خودروهایمان) اقدام به ایجاد یک دفترکار و آزمایشگاه مشترک و ثبت شرکت نمودیم.
بعد از شروع به تحقیقات در کار ، متوجه این موضوع شدیم که بزرگترین مشکل شرکت های مهندسی ، دیدمهندسی در عملکرد مدیریت است که تجربیات ناموفق ما در گذشته هم این موضوع را تایید میکرد. در ادامه رسالت بنده بر پیگیری این موضوع شد تا همکارم بهتر بتواند بر موضوعات فنی تمرکز کند . وقتی با بی میلی اولین کتاب آکادمیک مدیریت رو خوندم باورم نمیشد که اینقدر برام جذاب بشه از عدم مطالعه ام درین حوزه حسرت بخورم. این باعث شد که شروع به مطالعه در حوزه های مدیریت ، بازاریابی ، برندینگ ، منابع انسانی و درکل -حوزه نرم بیزینس- بکنم. به مدت یکسال بطور تخصصی مبحث برندسازی رو در آکادمی برند ایران تحت مدیریت علمی دکتر شهریار شفیعی (مرد شماره یک برندینگ ایران) گذراندم.درین هنگام دوره های کوتاه مدت بسیاری از جمله مدیریت مالی و بازاریابی و فروش و تبلیغات و تهیه بیزینس مدل و طراحی تجربه کاربری و ... را گذراندم تا به ابزارهای مدیریت استارتاپ جدیدمان تجهیز شویم.
در حال حاضر هم در حال تحصیل در مقطع DBA مدیریت برند میباشم و همزمان دوره های (بازاریابی و فروش) و (مبانی اقتصادومدیریت مالی شرکتی) را نیز طی میکنم.
حال که با داشتن تجربه مهندسی الکترونیک و برنامه نویسی ، به ابزارهای مدیریتی نیز مجهز میشوم امید بسیار زیادی برای رسیدن به قله هایی دارم که برای اون سالها بیخوابی کشیده ام.
(البته همسرم نیز که مهندس الکترونیک هستن همیشه پشتیبان معنوی من بودن)

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران