fa-IR
border
بهنام  یونسی

بهنام یونسی

متخصص
border
داده پرداز مغز های متفکر

داده پرداز مغز های متفکر

   لیسانس
   ایران
   تهران
   تهران
   تبریز-خیابان امام- چهارراه شهید بهشتی (منصور سابق) برحح ابریشم- طبقه 13-واحد7

با عرض احترام و ادب خدمت شما دوست عزیزم
بنده بهنام یونسی دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بناب و علاقه مند به رشته ی مدیریت کسب و کار🎯 می باشم .(b-younessi.ir)
1-از سال 94 با شرکت بزرگ آموزشی دانشجویار (Daneshjooyar.com)از طریق دوست خوبم امیر یاوند حسنی آشنا شدم . آموزش لذت بزرگ و قشنگی است که بسیار سخت و پر از پستی و بلندی می باشد. در این شرکت تا به امروز 7 دوره آموزشی ضبط کرده ام که شکر خدا بیشتر از 26 هزار نفر بازدید کل این دوره ها بوده است. (http://link.pbdp.co/Sb)
2-در اذر ماه 94 در استارت اپ ویکند تبریز شرکت کردم و با ایده ی شبکه ی هوشمند مشاغل که ایده ی هم بنده و خانم زهرا سلیمانی بود رتبه 4 را کسب کردیم و این روز ها درگیر پیاده سازی این ایده هستیم.
3-دوره مارکتینگ استاد عطار از دانشگاه امیر کبیر ( http://link.pbdp.co/Li) را به صورت حرفه ای دنبال کردم و کار به حایی رسید که 8 اسفند 94 برای ملاقات با استاد به دانشگاه امیر کبیر رفتم و سر کلاس مدیریت ریسک ایشون که در حال حاضر هم در مکتب خونه قرار گرفته(http://link.pbdp.co/8P) نشستم و در اون روز تا ساعت 7 و نیم شب در دانشگاه امیر کبیر بودم و با استاد های عالی آشنا شدم.
4-در روز 9 اسفند 94 به شرکت مشاوران بازار(https://telegram.me/MoshaveranBazar) در تهران رفتم و طی مصاحبه ای که اقای اشراقی با من داشتند مناسب برای فعالیت در این شرکت شناخته شدم و به عنوان عضوی از دپارتمان آموزش با این شرکت همکاری می کنم.
5-در مهر ماه 1395 آقای ساسان سلام زاده که مدیر عامل شرکت مغز های متفکر تبریز(www.pbdp.co) می باشند به بنده پیشنهاد کار در قسمت فروش و بازاریابی دادند و این روز های من در کنار این دوستان می گذرد و پر از تجربه های عالی و قشنگی است.
6-علاقه ی بسیار زیادی به رشته ی مدیریت کسب و کار دارم و در این مسیر دوستان بسیار زیاد و عزیزی را کشف کردم .
7- آقای محمد رضا شعبانعلی (http://www.shabanali.com/)فرد مهم دیگر از زندگی بنده بودند که با رادیو مذاکره ایشان زندگی ها کردم و می تونم ادعا داشته باشم که تمای رادیو مذاکره و گفت و گو های ایشان را گوش دادم و به دیگر دوستانم هم پیشنهاد کردم
خلاصه من هم مثل شما انسان هستم و کلی اتفاق برای من می افته که خیلی دوست دارم با دوستانم به اشتراک بگذارم.
و زندگی همچنان ادامه دارد...

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران