border
علی آقاجانی

علی آقاجانی

متخصص
   لیسانس
   ایران
   آذربایجان شرقی
   تبریز
   تبریز، شهرک اندیشه، کیلومتر5 جاده کرجان، پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، واحد 314 و 315

من علی آقاجانی هستم بیست و پنج ساله
یکی ار فارغ التحصیلان کارشناسی کامپیوتر رشته نرم افزار که علاقه زیادی به یادگیری و کارهای طراحی و توسعه در وب دارم، از سال 6 که افتخار آشنایی با HTML رو داشتم تا به اکنون مسیر زندگیم حول توسعه وب چرخیده و از خداوند متشکرم که هنوز فرصت آموختن دارم و هنوز نو آموزم.
به دانشجویان رشته نرم افزار میگم دایره المعارف زبان های برنامه نویسی :)
با زبان های برنامه نویسی C++، C#، VB6، VB.net، ASP، PHP، JAVA و این دست از طریق مطالعات شخصی و دانشگاه آشنایی دارم ولی تنها چیزی که دوس دارم ساعت ها و ساعت ها باهاش بنویسم PHP هست در کنار HTML و CSS.
اولین ورودم به حوزه کاری از طراحی نشریه آنلاین شروع شد، سپس شروع به طراحی قالب وبلاگ ها کردم، این بین آشنایی با وردپرس ایده هایی جدید و بهتری از طراحی رو برام به دنبال داشت و در کنار کار طراحی پوسته برای اون هر لحظه چیزهای بیشتری یاد میگرفتم و کم کم شروع به یادگیری معماری MVC کردم، حدود دو سال پیش موفقم شدم اولین سیستم اختصاصی خودم رو بر پایه PHP و یک سری الگوریتم های امنیتی شخصی بر پایه دانسته ها از MVC و راه کارهای امنیتی پیاده کنم.
در کنار کار طراحی و توسعه وب سایت شروع به گشت و گذار حول محور های فنی بودم و تونستم اطلاعات خوبی در مورد seo و همچنین بهبودهای بارگذاری و امثال اون بدست بیارم.
در طی این سالها از برنامه نویسی سمت Windows هم غافل نشدم و بعد از انجام چندین پروژه کوچیک و بزرگ برای سازمان تبلیغات اسلامی تبریز، بسیج، موسه ندای فطرت قم، سازمان پارک های تبریز، کانون فرهنگی آموزش قلم چی و ... در نهایت زمستان سال گذشته به طراحی اتوران مجموعه های شرکت نرم افزری آسام اکتفا کردم.
همین کارها در دو سمت وب و PC باعث شد ایده هایی مبنی بر ادغام و یک پارچه سازی نرم افزار هایی این دو حوزه و طراحی نرم افزارهای چند پلت فرمه رو داشته باشم.
طی چند سال گدشته توسط یکی از اساتید با یکی از شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان آشنا شدم، و اکنون در حال تولید و توسعه سیستم های اطلاع رسانی یک پارچه بر روی پلت فرم های مختلف هستم.
هرچه بلدم را از دیگران آموختم و برای همین مالکش نیستم و فقط امانتدار آنم و همیشه سخاوتمندی آنها را که آموزنده اند تحسین می کنم و برای همین همیشه دوس دارم آموزنده چیزهایی باشم که از دیگران آموختم. اولین حضور جدی برای اشتراک گذاری داشته هام سال 93 و از طریق نویسندگی برای ماندگار وب شروع شد، و الان به تدریس رایگان و گاها پولی PHP و کلا حوزه طراحی وب به علاقه مندان این رشته در کنار کارهای خودم می پردازم و عاشق این کار هستم.
php // AND THE LIFE BEGINS?>

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران