fa-IR
border
سید مجتبی  زری باف

سید مجتبی زری باف

موسس
   دکتری و بالاتر
   ایران
   تهران
   تهران
   میرداماد ، خیابان نسا ، پلاک 19 واحد 52

با عرض سلام و احترام؛
شرکت آزمایشگاه نرم افزار یارکار(آنیا) متشکل از نیروی های متخصص و نخبه دانشگاه های شریف،تهران و امیرکبیر طی مدت دوسال گذشته فعالیت های بسیاری را در حوزه طراحی نرم افزارهای آنلاین،وبسایت ها، اپلیکیشن ها و ربات های مختلف در بسیاری از حوزه های خدمات و سرگرمی صورت داده است که در وبسایت شرکت قابل مشاهده است.
در سال 1397 آنیا اقدام به طراحی دو محصول در سطح ملی نمود که نسخه اولیه آن ها در نمایشگاه الکامپ 2018 رونمایی گردید.
اولین محصول تحت عنوان BotMother امکان تعامل بین پیام رسان های خارجی و ایرانی از طریق ربات ها را ایجاد نموده و در مسیر تکمیل توسعه برای حرکت به سمت طراحی اولین استور ربات های ایرانی قرار دارد. این پروژه تحت حمایت معنوی وزارت ارتباطات و مرکز ملی فضای مجازی قرار داشته و پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف اخیرا بخشی از سهام این پروژه را خریداری نموده و این افزایش سرمایه موجب سرعت بخشی به تکمیل این محصول شده است.
محصول دوم پلتفرم بازی های آنلاین سی می نام دارد. این محصول بازار سرگرمی های آنلاین کشور که مبتنی بر همه انواع سنجش اطلاعات به زبان فارسی باشد را هدف گرفته است. اخیرا در این حوزه محصولات موفقی همچون بازی های کوئیز آو کینگز، آمیرزا، فندق، باقلوا و ... موفقیت های چشمگیری را بدست آورده اند. محصول سی می پس از 6 ماه توسعه و ارائه به بازار به منظور بازخوردگیری، هم اکنون آماده مرحله توسعه نهایی خود می باشد. محصول نهایی علاوه بر همه مزایای پروژه های موفق مذکور مزایای بیشتری اعم از سوپر فول کلاینت بودن (بدلیل استفاده از BotMother) ، رقابت صد در صد همزمان و ... را دارا می باشد و به ارزیابی بسیاری کارشناسان در صورت تکمیل توسعه قابلیت کسب بخش عظیمی از بازار را دارا می باشد.
کافه بازار، سیب اپ، پیام رسان های تلگرام طلایی، گپ و بله آمادگی خود را برای پروموشن و حمایت از نسخه تکمیل شده سی می اعلام نموده اند.
آنیا قصد دارد تا سقف 40 درصد از سهام محصول پلتفرم بازی های آنلاین سی می را به صورت بلوک بندی شده واگذار نماید و از محل افزایش سرمایه اقدام به تکمیل توسعه محصول و ارائه همه جانبه آن به بازار نماید.
در پیوست 1 جزییات معرفی محصول و مزایای آن، تحلیل بازار، طرح توسعه ، تحلیل مالی، سرمایه گذاری و مدل کسب و کار تبیین شده است.
پیوست 2 نیز یک ویدئو مربوط به هر دو محصول BotMother و پلتفرم بازی های آنلاین سی می در نمایشگاه الکامپ 2018 می باشد.
در صورت علاقه به مشارکت باعث افتخار ماست که در یک جلسه حضورا درباره این فرصت استثنایی به همفکری و مصاحبت نشینیم.
تماس مستقیم با مدیر بازاریابی (آقای نظری) علاوه بر راه های تماس باشرکت: 09127022320

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران