fa-IR
border
امین حنیفی

امین حنیفی

نماینده شرکت
border
صنایع زیستی سینا پژوهش مغان

صنایع زیستی سینا پژوهش مغان

  
   ایران
   تهران
   تهران

شرکت صنایع زیستی سینا پژوهش مغان در سال ۱۳۸۷ به صورت یک واحد مستقل R&D شروع به فعالیت تحقیقاتی نمود. پس از گذشت سه سال (۱۳۹۰) و اطمینان از صحت عملکرد محصولات تولیدی، مبادرت به ثبت شرکت (به شماره ۱۳۵۸۴) نمود.
در ابتدای فعالیت، تنها یک محصول با نام تجاری هیومی کمپلکس به مرحله تولید انبوه رسید و پس از گذشت یک سال (۱۳۹۱) این ترکیب به همراه ۷ محصول دیگر در سبد تجاری این واحد تولیدی قرار گرفتند.
در سال ۱۳۹۲ و پس از ورود این مجموعه به پارک فناوری استان هرمزگان، تحقیقات سرعت بیشتری به خود گرفت و در پایان سال و پس از تصویب یک طرح فرا استانی، این شرکت «اولین تولید کننده ریزجلبک اسپرولینا زیر گونه پلیویالیس آب شور» در ایران شد.
در پی این موفقیت بزرگ، این مجموعه مبادرت به استخراج آمینو اسید از این ریزجلبک نموده و آن را به صورت مستقل و همچنین به صورت استفاده در ترکیب کود هیومی کمپلکس به کار گرفت که تاثیرات شگرفی در افزایش عملکرد از خود برجای گذاشت.
در حال حاضر، صنایع زیستی سینا پژوهش مغان در زمینه‌های مختلفی در حال تحقیق و توسعه، تولید انبوه محصولات، خدمات مشاوره و همچنین تولید محصولات سفارشی بنا بر نیاز ویژه مشتریان است.
علاوه بر فعالیت در زمینه تولید و فروش محصولات، متخصصان سینا پژوهش مغان در زمینه مشاوره تغذیه و سلامت باغات و مزارع و همچنین تولید محصولات ارگانیک و سالم فعال هستند.
باغات و مزارعی که بر اساس برنامه تغذیه و محصولات شرکت سینا پژوهش مغان کشت می گردند، تا پایان فصل کشت، تحت پشتیبانی و پایش رایگان خواهند بود.

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران