fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

مدرسه قرآنی

شرح
   ایران
   تهران
   تهران

احیای فرهنگ قرآن و زندگی قرآنی در جامعه

بنام خدا همانطور که در قرآن اشاره به این شده که گروهی از مردم سراغ علوم دینی بروند (122 سوره توبه) وظیفه خود میدانم که در راستای احیای فرهنگ قرآنی جامعه قدمی با عنایت خداوند متعال بردارم .هدف بنده این است انشالله در مدرسه قرآنی که عزیزان و خانواده ها فرزندان خود را در این مدرسه تخصصی ثبت نام نمایند تا نوجوانان و عزیزان دانش اموز از ابتدای زندگی خود با فرهنگ و تعالیم خاص قرآنی اشنا شوند .و بستر تعالیم فرهنگ قرآنی برای انها محیا شود با استفاده و کمک اساتید مجرب و بین المللی که همگی از قاریان و حافظان بین المللی هستند . وقتی فرهنگ قرآنی در جامعه احیا شود و مردم و نسل اینده ما که همین نوجوانان هستند در این مدرسه با تعالیم قرانی راه زندگی خود را پدا کنند با استفاده و کمک ایات قران ..چرا که ما اعتقاد داریم قران راهنمای زندگی بشریت هست..و من به خاصه معتقدم هم زندگی مادی و هم زندگی معنوی ما در گرو اعتقاد و عمل به قرآن کریم می باشد. و اما!
در شهرکوچک ولی پرجمعیت ما متاسفانه بستر فرهنگی و مخصوصا قرآنی خیلی اندک است . در این راستا بستر مدرسه ای یا در ابتدا موسسه ای قرانی که دانش اموز بپذیرد خیلی خیلی فراهم است .
امیداورم به لطف و عنایت خداوند متعال و با به وسیله قرار دادن عزیزان حمایت کننده شهر استان و کشور و جامعه فرهنگی خود را خواهیم ساخت ..
و من یتوکل علی الله فهو حسبه ...
متشکرم یا علی .

انصراف