fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

ارائه و پیشنهاد مدل های مختلف سرگرمی و گردشگری

شرح
   ایران
   تهران
   تهران

مدل های مختلف سرگرمی،ورزش،هیجان ،جشن و دورهمی دوستانه را بر اساس میزان هزینه،وقت و تعداد نفرات برای درخواست کننده پیشنهاد می دهیم.

یک پکیج کامل گردشگری با شروع آن از طریق:
1- موسسه دولتی در تهران با داشتن امکاناتی نظیر تیراندازی ،پینت بال،موتورچهارچرخ،اسب سواری و سایر امکاناتی از این قبیل هماهنگی شده که در ازای پیدا کردن مشتری از طریق اینترنت و فضای مجازی ،درصدی را به عنوان حق کمیسیون دریافت کنیم.
تنوع ورزش های و فضای بسیار جذاب و با آرامش در تهران که کمتر کسی از وجود این امکانات برخوردار است و می توان با معرفی این مکان تعداد مشتریان آن را افزایش داد و به ازای مشتری بیشتر درآمد بیشتری خواهیم داشت.
صحبتهای مقدماتی در این خصوص انجام گرفته و منتظر پیشنهاد از طرف ما هستند.
2- در کنار این کار با سایر موسسات و اماکن جذاب برای جذب مشتری اقدام می کنیم.
3-پیشنهاد ویژه برای تورهای متفاوت که یکی از آنها مثلا تور یک روزه گفتگوی انگلیسی با یک مربی کاربلد و امتداد آن در طول سال(معمولا افراد از یک تور اختصاصی انگلیسی بیشتر علاقه نشان می دهند تا یک کلاس بحث آزاد انگلیسی در یک مکان سربسته که در حال حاضر بسیاری در تهران فرصت کلاس رفتن را برای بحثهای آزاد انگلیسی ندارند.این تورها به صورت مدل های مختلف قابل برگزاری است.
4-بسیاری از ورزش های گروهی مثل پینت بال نیاز به تعداد افراد خاصی دارند(15 نفر) که شاید جمع کردن این افراد در یک فامیل بسیار سخت است که ما می توانیم از طریق سایت افراد متقاضی را ثبت نام و تا حد نصاب رسیدن از آنها دعوت کنیم تا در یک تایم حضور به هم رسانند.
5-بسیاری از موارد را می توان در سایت و اپ ایجاد نمود که هم یونیک هستند و هم جذاب که عنوان نمودن آنها منوط به موافقت و اجرای اولیه کار می باشد و به مرور توسعه پیدا کند.

انصراف