ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

طراحی و ساخت بزرگترین مسجد (شهر) جهان اسلام

شرح
   ایران
   کرمان
   کرمان

مکان این پروژه در حال حاضر در استان و شهر کرمان تعیین شده است .
چراغ این پروژه و مسجد به عنایت خداوند در تمام طول 24 ساعت روز و 365 روز سال روشن خواهد بود و ویژگی های این مسجد به شرح ذیل می باشد :

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

1- سادگی (اصل اساسی مساجد بنا به گفته ی بزرگان) به تمام معنا , ضمن استفاده از آخرین تکنولوژی روز و معماری
2- ایجاد محیطی که مردم با حضور در آن با تمام وجود معنویت و آرامش واقعی را احساس کنند نه تجمل گرایی دنیا را
3- در معماری این مسجد بسیار تاکید شده که از علم به روز مهندسی عمران و معماری استفاده شود و در تمام شرایط محیطی آرامش و امنیت را برای مراجعه کنندگان بوجود آورد اما به هیچ وجه از معماری مساجد به سمت معماری ساختمان های لوکس تغییر معماری ندهد .
4- بخشی از این پروژه آموزشی بوده و برای اولین بار با " علمی تمام عملی " آموزش به ضمیر ناخودآگاه مردم را شروع خواهد کرد به گونه ای که مردم خودشان این مسیر و این دین را با ختیار کامل و با رغبت انتخاب کنند.
5- به احتمال زیاد مردم پروژه ی ؟؟؟؟ (بنا به تصمیم تیم اجرایی نام این پروژه هنوز قابل ذکر نیست) جزئی از خانواده ی این پروژه خواهند بود.

------------------------------------------------
6- یکی از ماموریت های این پروژه مربوط می شود به تکمیل ماموریت پروژه ی "" ناقوس های سبز"" و پیدا کردن جوابی عملی برای مهمترین سوال های بشری همچون :
الف : آیا می توان خوب بود و موفق , یا باید بد شد ؟
ب : چرا آدمی از تمام چیزهایی که خداوند در تسخیر او قرار داد چیزهایی را درست کرد که هم اکنون آن
ساخته ها بشر را به تسخیر خودش در آورده است ؟
ج : و ...
------------------------------------------------

7- یکی از دلایل احداث این بنا ایجاد مکانی هست که بتواند ایمان ,نشاط , زندگی و امید را با طرحی که در پیش گرفته است به مردم هدیه کند و یکی از مهمترین برنامه های آن معرفی دین اسلام به چهره های شاخص و معروف دین های دیگر می باشد.این پروژه فقط و فقط به افراد حرفه ای , خلاق و آشنا به زمان و زمانه نیاز دارد تا به هدف نهایی خودش برسد.

شماره ی ارتباطی با این پروژه :
Phone number:
9136685851
info@unishams.com

Dr.shams

انصراف