ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

کسب و کار مجازی در قالب سرگرمی

شرح
   ایران
   تهران
   شمیرانات

اشتغال زایی سازمان یافته و کسب درآمد برای عموم از فضای مجازی

الان در فضای وب و اینترنت فروشگاه های اینترنتی جایگاه خوبی پیدا کردن. جوری که سال گذشته طبق آمار رسمی بانک مرکزی ۶۳ هزار میلیارد تومن تراکنش اینترنتی توسط کاربران داشتیم.

تقریبا ۹۹ درصد از وبسایت های تجارت الکترونیک معنی متفاوتی از این کلمه را اجرا کرده اند. یک درصد هم جز دسته وبسایت های بورس هستند. تجارت به معنی داد و ستد است که از نیاکان ما بصورت مبادله کالا با کالا و بعد از ورود پول مبادله پول با کالا بوده است. اما در تجارت الکترونیک حال حاضر فروشنده محصولات را بصورت ویترین و کاتالوگ دیجیتالی برای کاربر به نمایش در میاورد و کاربر در محیطی کاملا دیجیتال بدون هیچ لذت خریدی اقدام به سفارش محصول میکند.

پروژه پیشنهادی خلق یک شبکه تجارت الکترونیک با معنای واقعی و بسیار نزدیک به تجارت رئال (سنتی) است. شما یک خیابان تجاری پر از پاساژ با تمام صنف های شغلی رو در نظر بگیرید؛ هدف پلتفرمی است که آن خیابان با تمام صنف های تجاریش بتوانند از طریق اینترنت و فضای مجازی تجارت خود را الکترونیک انجام بدهند. داد و ستد کاملا مجازی!!

در این پروژه تمام کاربرانی که حتی مقدار کمی از اینترنت سر رشته دارند میتوانند کسب درآمد کنند. حتی کودکان رده سنی ۱۱ الی ۱۵ سال!

جایگزینی فوق العاده برای نرم افزارهای اعتیاد آور مانند شبکه های اجتماعی و بازیهای موبایلی.
با بهره گیری از سیستم روان شناختی وابسته ساز درونی با استفاده از تکلنولوژی روانشناسی مدرن. با این تفاوت که کاربر به بازار تجارت الکترونیک وابستگی پیدا میکند و نحوه اشتغال در فضای مجازی را بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای می آموزد و در کمتر از یک ساعت اولین درآمد خود را بدست می آورد.

اشتغال زایی با ۲۷ عنوان شغلی برای افراد فاقد شغل رسمی (حتی بانوان خانه دار یا سرپرست خانوار) در جامعه و ۱۱ عنوان شغلی برای افراد دارای شغل رسمی...

جای خالی اینگونه طرح ها در بازار هدف ۴۰ میلیون نفری کاربران اینترنت بصورت جدی ملموس است. طوری که با یک جستجوی ساده می توان فهمید خط ذهنی ایده پردازان به این سمت کشیده شده است. اما مبدل تجارت به بازی و سرگرمی نه در نمونه های خارجی و نه در نمونه های داخلی دیده می شود.

حداقل درآمد بالفعل تک کاربر: ۱۰هزار تومان در بازه زمانی حدودا یک ماه برای هر کاربر

حداقل درآمد بالفعل با تعداد ۵۰ هزارکاربر(۴۲هزار کاربر آماده ورود ازطرف برخی سازمان های نیمه خصوصی): در سال ۷/۲ میلیارد تومان


این پروژه ۴ نسخه دارد که نتیجه ۲ سال تحقیق و بررسی انفرادی اینجانب است. نسخه چهارم کاملترین و پخته ترین ورژن سازگار با تکنولوژی روز است.

حداقل سرمایه مورد نیاز: ۲۰۰ میلیون تومان.

بازگشت سرمایه: یکسال

انتظارات بازار: رشد ۲۰۰درصدی در هر ۶ ماه پس از سال اول بهره برداری

آینده در یک نگاه: استقبال عمومی٬ رشد ۴۰۰ درصدی در ۶ ماه پس از ۳سال بهره برداری

حداکثر توان درآمد بالفعل پروژه (با توجه به مقیاس بازار هدف): ۴ هزار و هشتصد میلیارد تومان در سال

حداکثر توان درآمد بالقوه پروژه (با توجه به مقیاس بازار هدف): ۶ هزار و دویست و چهل میلیارد تومان در سال

برنامه زمانی برای مالکیت کامل بازار هدف: ۵سال پس از بهره برداری
جزییات و مستندات لازم (پلان مالی و پلان جامع طرح) برای ارائه آماده است.

انصراف