fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

نسل جدید شبکه‌های اجتماعی

شرح
   ایران
   خراسان رضوی
   مشهد

ارائه‌ی خدمات بهتر و کاربردی تر از خدمات پیام‌رسان‌های فعلی

نسل جدید شبکه های اجتماعی، شبکه‌های مبتنی بر روابط افراد در دنیای واقعی و استفاده‌ی همزمان از وسایل کاربردی خواهد بود. در اینجا تعریف وسایل کاربردی یعنی هر چیزی به غیر از موبایل و کامپیوتر، چیزهایی مثل یک تردمیل و یا یک تالار پذیرایی و یا حتی یک درخت! مهم اینست که آن چیزها را زیربنا قرار دهیم و موبایل و کامپیوتر را بر مبنای استفاده از آنها شبکه نماییم. در واقع در نسل شبکه‌های اجتماعی، ما فقط نقاط دسترسی انسانها به اینترنت را با یکدیگر شبکه نمی‌کنیم. بلکه نقاط مکانی و افعال و رفتار و احساسات و خواسته‌های انسانها را نیز به یکدیگر شبکه کرده و مسیرهای ارتباطی در دنیای مجازی را به موازات ارتباطات در دنیای واقعی برقرار می‌کنیم. مثلاً هر انسانی در دنیای واقعی، بیشترین ارتباط و برخورد را با کسانی دارد که با آنها زندگی می‌کند و همینطور با همکاران یا مشتریان و دوستان و همسایه‌ها و خویشاوندانش.
بنابراین در طرح جدید شبکه‌های اجتماعی نیز روابط افراد را تحت‌الشعاع افرادی قرار می‌دهیم که با آنها نسبت‌های مختلفی دارند. و در واقع افراد را با هویت خانوادگی و اجتماعی یکدیگر، درگیر می‌کنیم. زیرا می‌خواهیم هویت افراد در فضای مجازی تبدیل شود به تابعی از هویت آنها در دنیای واقعی. اکنون قصد دارم شما را بیشتر با طرح یک شبکه‌ی اجتماعی نسل جدید آشنا کنم...
(آنچه در بالا خواندید، فقط مقدمه‌ای کوتاه از این طرح شانزده صفحه‌ای بود و ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربفرد این طرح را نمی‌توان در این چند سطر توضیح داد)

انصراف