fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

ایجاد سامانه ارائه خدمات عمومی و تخصصی به طور سراسری در سطح کشور

شرح
   ایران
   تهران
   تهران

ایجاد اشتغال،بهبود فضای کسب و کارهای خدماتی،و آموزش و وجهه بخش به برخی مشاغل

این استارت آپ،در نظر دارد هر گونه فعالیت های خدماتی را که، خریدار و متقاضی دارد را به طور تخصصی سازماندهی کند و با ایجاد بستری نو و کاملا خلاقانه فضایی به وجود بیاورد که مجری خدمات در کمترین زمان و به بهترین نحو خریدار خدمات را در نزدیکی خود پیدا کند.به نوعی فروشنده خدمت در هر لحظه،با تقاضا در شهر خود و یا نزدیکترین شهر به محل کار خود ،دسترسی داشته باشد.
از طرفی ارائه کنندگان خدمات بنا به یک اصول فنی و اجرایی طبقه بندی خواهند شد ،تا خریدار خدمات در یک نگاه متوجه میزان توانایی های آن فرد شود.

این طرح بسیار جامع و بزرگ است و بدوا برای حوزه امور ساختمانی از ساخت و ساز تا تعمیر و نگهداری طراحی شد ولی قابلیت اجرا در تمام بخشهای خدماتی رادارد. این طرح قابلیت رشد فراگیر و توسعه همگانی را در سریعترین زمان ممکن را دارد.

این طرح یا ایده برگرفته از هیچ نمونه دیگر نیست و قطعا می تواند بستر تحولی بزرگ در حوزه استارت آپها شود و از طرفی ساختار این طرح برای بین المللی شدن نیز طراحی شده است و به راحتی می تواند قابلیت اجرایی پیدا کند.

در این ایده این اهداف در نظر گرفته شده است:
حمایت تمام قد از مصرف کننده خدمت به نحوی که خریدار خدمت از کیفیت و قیمت خرید خود در هر لحظه مطمئن باشد و از طرفی در صورت عدم رضایت بتواند به راحتی شکایت و تقاضای اصلاح خدمت را داشته باشد.

رونق بخشی و بهبود فضای کسب و کار و توسعه فعالیت های خرد به سمت فعالیتهای بزرگتر و سازماندهی شده تر .این استارت آپ در قالب آموزش ،مشاوره،ارائه برنامه گام به گام و امور تشویقی در صدد است تا مجری خدمات کوچک را ترغیب به رشد و مجریان بزرگ خدمات را ترغیب به بهبود کیفیت خدمات نماید.

ایجاد اشتغال و کاهش سطح بیکاری در سراسر ایران و ممانعت از مهاجرت به شهرهای بزرگتر

ایجاد یک بستر کاملا حرفه ای در جهت کاهش هزینه های تاسیس و راه اندازی مشاغل خرد خدماتی و حمایت از مشاغل کوچک و متوسط

کمک به افزایش درامد و بهبود شرایط زندگی و لذت بخش کردن فضای شغلی


رفع باورهای غلط از سطح جامعه در مواجهه خریدار و فروشنده و ایجاد اطمینان از کسب بهترین خدمت

تلاش برای ایجاد بستری کاملا تخصصی برای شناسایی و انتخاب نیروهای فنی و متخصص جهت انجام پروژه های بین المللی

و اهداف کلان تری در این طرح منظور شده که قطعا این طرح یک وسیله است.

انصراف