fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

اپلیکیشن بازاریاب

شرح
   ایران
   تهران
   تهران

ایجاد سهولت در خرید کالا و ایجاد فضای رقابتی برای فروشندگان و کاهش قیمت برای مشتری

ایده اینجاب برای تولید اپلیکیشنی است که در ان صاحبان هر کسب و کاری که در اینجا مغازه فروش موادغذایی برای مثال مطرح میشود می توانند به طور روزانه اجناس مغازه خود همراه با قیمت انلاین را در اپلیکیشن اعلام کنند. از سوی مشتری، مشتری میتواند با جست و جوی کالای مورد نظر خود از ارزان ترین قیمت موجود با خبر شده ضمن اینکه ادرس مغازه مورد نظر را نیز میتواند از اپ دریافت کند.
هرچند امروزه وجود بازارهای انلاینی نظیر دیجیکالا از لزوم مراجعه به مغازه کاسته است اما همچنان کالایی وجود دارندنظیر پوشاک که برایت هیه نیاز به حضور فیزیکی است و حتی تا حذف کامل بازار سنتی (نیاز به مراجعه حضوری) فاصله زیادی داریم. این بارگزاری روزانه قیمت از طرف فروشنده باعث ایجاد فضای رقابتی بین فروشنده ها و کاهش قیمت ها به مقدار واقعی می شود زیارا عموم مردم به مغازه هایی که قیمت مناسبتری دارند مراجعه میکنند که خریدار با ثبت نظر خود به صورت ستاره در اپلیکیشن سایرین را از نحوه برخورد فروشنده و سطح قیمت کالا و ... باخبر میسازد . در این اپ همچنین ساعات باز بودن مغازه مشخص است
از دیگر امکانات ان میتوان به این نکته اشاره کرد که با سرچ کالای مورد نظر نززدیک ترین مغازه ای که دارای ان کالا هست را به مشتری معرفی میکند. همچنینی با سرچ کالا ستاره دار ترین(ارزان ترین که از سوی سایر مشتریان نظرسنجی شده ) به خریدار معرفی میشود.
همچنین فروشنده ها نیز با استخدام کردن پیک(موتوری) نیز میتوانند در ارایه خدمات به مشتری رقابت کنند که به راحتی میتوان هزینه پیک را نیز با استفاده از سیستم موقعیت یاب محاسبه کرد و به خریدار اعلام کرد. همچنین میتوان امکان پرداخت انلاین را نیز به این اپ اضافه نمود.
از دیگر مزایای این اپ ارائه انلاین قیمت های اجناس به صنف ان کسب و کار همچنین ارائه به سایر ارگانهای نظارت بر قیمت هست. به طور کلی امکان ثبت شکایت انلاین نیز فراهم میشود.
این اپلیکیشن را نیز در بخشهای دولتی و خصوصی گسترش داد به طور مثال به افرادی که میخواهند به دفاتر پلیس + 10 یا دفتر پیشخوان دولت و ... از طریق اپ از مدارک لازم برای انجام خدمت اگاه شوند همچنین هزینه به روز انجام خدمت را بدانند

انصراف