fa-IR
ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

ایجاد یک برند آموزشی نوآور

شرح
   ایران
   اصفهان
   اصفهان

ارائه‌ی جدیدترین و بهترین منابع آموزشی با آسان‌ترین، نوآورانه‌ترین و به صرفه‌ترین شیوه در جهت پوشش ناکارامدی دانشگاهها و آموزشگاههای کشور

همانطور که همه اطلاع داریم پایه‌ی رشد و ترقی یک ملت سرمایه‌های انسانی آن هستند. انسانها برای تاثیرگذاری بهینه در سرنوشت خود، دیگران و جهان نیاز به آموزش مناسب دارند.
متاسفانه بخش آموزش در کشور ما همواره از جمله نقاط ضعف عمده بوده است. نمونه‌ی آن دانشگاههای ناکارامد است که اکثر دانش‌آموختگان آنها بعد از فارغ‌التحصیلی حتی نام رشته‌ی تحصیلی خود را به یاد نمی‌آورند! نمونه‌ی دیگر، آموزشگاههای فراوانی است که در سطح کشور مشغول فعالیت هستند و هزینه‌های گزافی روی دست دانشپذیران خود می‌گذارند ولی نتیجه ..... ! به عنوان مثال، کمتر کسی را دیده‌ام که از آموزشگاههای زبان خارجه استفاده کرده باشد و بتواند در کشور مقصد، از آموزه‌های خود استفاده کند و حتی گاهی قدرت ارتباط اندک را هم ندارد.
جدیدا کسب و کارهای نوپایی در این زمینه وارد شده‌اند که آنها هم توفیق چندانی نداشته‌اند چون اصولا به امر آموزش واقف نیستند، نوآوری چندانی ندارند و به کیفیت هم چندان اهمیت نمی‌دهند. طبیعتا به رسم ادب نامی از این کسب و کارها نخواهم برد.
ایده‌ی بنده ایده‌ای است که می‌خواهد همه‌ی این کاستی‌ها را درنوردد و نیروی انسانی کشور را چنان پرورش دهد که ریشه‌های عمیق آن تحولی عظیم در کشور و حتی جهان ایجاد کند؛ اگر خدا یاری کند.

انصراف