ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

تولید البسه بیمارستانی و پزشکی غیر استریل

شرح
   ایران
   اردبیل
   اردبیل

تولید و فروش البسه پزشکی به بیمارستان ها و مراکز درمانی منطقه

یکی از ملزومات مهم برای انجام کارهای پزشکی در بیمارستانها و سایر مراکز درمانی اعم از درمانگاه ها، کلینیک ها و مطب ها داشتن لباس استاندارد و مناسب برای پرسنل درمانی و بیماران می باشد.
در حال حاضر البسه پزشکی بصورت استریل و غیر استریل طبقه بندی می شود. همچنین این نوع البسه بصورت مجزا برای کادر پزشکی و درمانی و البسه بیمار در انواع سایز ها و طرح ها و نوع جنس پارچه مصرفی تولید و توزیع می شوند.
هدف از این طرح تولید البسه غیر استریل و یکبار مصرف برای کادر پزشکی و بیماران و سایر ملزومات پارچه ای یکبار مصرف می باشد که توسط نیروهای بومی اتفاق خواهد افتاد و توانایی ایجاد اشتغال در این زمینه را فراهم خواهد آورد. همچنین با شروع فعالیت تولیدی فوق الذکر در وحله اول نیازمندیهای بیمارستانهاو مراکز پزشکی استان تامین خواهد شده و در مراتب بعدی قادر به ایجاد بازار در استان های مجاور و در سراسر کشور خواهد بود.
استفاده از علم روز دنیا و نیروهای بومی منطقه می تواند باعث پیشرفت این فعالیت تولیدی گردیده و در نهایت می تواند به تولید کالاهایی که نیاز به تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته تر منجر شده و در آینده ما را قادر به تولید لباس های استریل پزشکی و پک های جراحی اختصاصی نماید.

انصراف