ثبت‌نام کرده‌اید؟
ورود
ثبت‌نام نکرده‌اید؟
ثبت نام

Share Effect ضبط خودکار ویدئو با جلوه‌های ویژه

شرح
   ایران
   خراسان جنوبی
   بیرجند

استفاده از جلوه های ویژه در ویدئوها، بدون نیاز به طراحی کامپیوتری و داشتن دانشی در این مورد

توضیح ایده
این ایده درست مشابه نرم افزار FxGuru هست، با 3 تفاوت. ایده من ساخت نرم‌افزاری مشابه FxGuru است که بتوان جلوه‌های ویدئویی از پیش آماده شده را بر روی ویدئوهایی که با تلفن هوشمند یا تبلت خود می‌گیریم ارائه کنیم. به این شکل می‌توانیم یک انفجار، عبور یک سفینه فضایی یا حتی حضور در سیاره‌ای دیگر را شبیه‌سازی کنیم، بدون اینکه حتی ذره‌ای از مباحث پیچیده و سخت مرتبط با طراحی کامپیوتری چیزی بدانیم.

تفاوتهای ایده
اما تفاوت نرم‌افزار ما با FxGuru این خواهد بود که یک شبکه ارتباطی در کنار نرم‌افزار تعبیه خواهد شد و کاربران نیز می‌توانند جلوه‌های ویژه‌ای که خودشان ساخته‌اند را پس از تایید مدیران نرم افزار، با دیگران به اشتراک بگذارند، یا حتی در فروشگاه درون نرم افزار (افکت استور!) بفروشند (چیزی شبیه به محیط کافه‌بازار اندروید).
تفاوت دوم نیز از همین موضوع نشات خواهد گرفت و آن این خواهد بود که دیگر مانند FxGuru صرفا یک نرم‌افزار فانتزی نخواهد بود و چون مردم می‌توانند برای آن جلوه‌های ویژه تهیه کنند، برخی از آن جلوه‌های ویژه می‌تواند در زمینه‌های مختلفی همچون علمی، آموزشی، تبلیغاتی و ... باشند.

روشهای درآمدزایی
روشهای درآمدزایی نرم افزار نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های فروش حق اشتراک یا فروش افکتهای تازه (ساخته شده توسط مسئولین نرم افزار - روش مورد استفاده FxGuru) باشد. اما توصیه‌ام این است که نرم افزار به رایگان ارائه شود تا فراگیر شود و مزیتی در مقابل FxGuru که پولی است داشته باشد (تفاوت سوم) و درآمد از راه گرفتن سهم حق فروش از جلوه‌های ویژه‌ای که کاربران می‌سازند حاصل شود. اسم نرم افزار نیز به همین دلیل Share Effect انتخاب شده است.

نمونه ای از پیش نمایش ویدئوهای ضبط شده توسط نرم افزار FxGuru:
http://www.aparat.com/v/9sZfg

انصراف