fa-IR
wating

مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا

دنبال چه می‌گردید؟

اینجا می‌توانید بهترین‌ها را پیدا کنید و خودتان را هم به دیگران معرفی کنید.

هم‌تیمی

استارت‌آپ

منابع

مربی

مربی

خودتان را،
به دیگران معرفی کنید!

شرط اول برای شکل‌گیری یک همکاری مناسب، شناخت همکارانی توانمند و مستعد است. شما با عضویت در این مرکز، می توانید به اطلاعات افراد، کسب‌و‌کارهای نوپا و نحوه‌ی تخصیص منابع توسط سازمان‌های مختلف دسترسی پیدا کنید و همکاری در جهت رشد را از امروز آغاز کنید.

ماموریت

ماموریت «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا»، توانمندسازی متخصصان فاوا و صاحبان ایده‌های کسب‌وکار در این عرصه است؛ تلاش این مرکز ملی، تسهیل روند ایجاد، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها و هم‌چنین، زمینه‌سازی برای تعامل آسان و آزاد و حرفه‌ای در حوزه‌ی آفرینش، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوپاست.

اخبار

مقاله‌ها

رویدادها

دوره‌های آنلاین

مهارت‌های فردی و بین فردی

مهارت‌های فردی و بین‌فردی، مجموعه‌ای از مهارت‌‌های مورد نیاز برای شروع و رشد استارت‌آپ هاست که شما را به تعامل مثبت و اثربخش با سرمایه‌گذاران، اعضای تیم استارت‌آپی، مشتریان، رقبا و ... قادر می‌سازد.

شروع کنید ...
مهارت‌های فردی و بین فردی

طراحی استارت‌آپ (Design a Startup)

طراحی استارت‌آپ شامل مجموعه اقداماتی است که قبل از شروع یک استارت‌آپ مورد استفاد قرار می‌گیرد. به‌عبارتی در جست‌وجوی مدلی برای استارت‌آپ خود هستید تا نشان دهد محصول یا خدمت شما به احتمال زیاد در بازار مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد و می‌تواند یه کسب‌وکاری پایدار تبدیل شود. این دوره در طراحی این مدل و رسیدن به محصولی مشتری‌پسند کمک می‌کند.

شروع کنید ...
طراحی استارت‌آپ (Design a Startup)

راه‌اندازی استارت‌آپ (Launch a Startup)

راه‌اندازی استارت‌آپ به مجموعه مهارت‌ها و تکنیک‌هایی گفته می‌شود که شما را برای ساخت یک کسب‌وکار و ورود به بازار و فروش محصولات و خدمات آماده می‌کند. در دوره قبل به طراحی مدل کسب‌وکار، حداقل محصول قابل‌ارائه و شناسایی مشتریان احتمالی اشاره شد و در این مرحله باید وارد فاز اجرایی استارت‌آپ ‌شوید. تیم خود را به چند بخش تقسیم کرده و محصول یا خدمت خود را توسعه و به بازار ‌عرضه کنید.

شروع کنید ...
راه‌اندازی استارت‌آپ (Launch a Startup)

هک رشد (Growth Hacking)

هک رشد، یکی از جدیدترین و سریع‌ترین روش‌های بازاریابی با هزینه‌ی پایین و رویکردی نوآورانه است که با استفاده از سرویس‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی، خلاقیت، تفکر تحلیلی، از راه ارتباط با مشتریان و درک دقیق نیازهای آن‌ها سعی در ارائه‌ی خدمات و محصولات مد نظر مشتریان دارد که منجر به رشد یک کسب‌وکار می‌شود.

شروع کنید ...
هک رشد (Growth Hacking)

گزارش زیست‌بوم (دوهفته نامه)

پژوهش‌ها

اینفوگرافیک‌ها

کارگاه‌ها

داستانهای موفقیت

مصاحبه با استارت‌آپ‌ها